Struktura

PZERiI  -  ODDZIAŁ OKRĘGOWY LUBLIN

ZARZĄD ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO LUBLIN 

siedziba : ul. St. Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin

urzęduje w dniach : poniedziałek - piątek w godz. 9 - 13 

PRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO :   ALINA GUCMA  

************

 

PZERiI OKRĘG LUBLIN  -  ODDZIAŁY REJONOWE
 

Lp Miejscowość Kod Adres  Dyżury Przewodniczący
 1.  BIAŁA PODLASKA  21-500  ul. Brzeska 41  pon.,czw. 10-14  MARIA SKONIECZNA
 2.  BEŁŻYCE  24-200  ul. Fabryczna 2B  wt.,czw. 9-12  ANNA KRYŃSKA
3.  BIŁGORAJ 23-400  plac Wolności wt. 12-15 , śr. 10-13 MARIA CHMURA-KAMIŃSKA
 3.  BYCHAWA  23-100  ul. Piłsudskiego 22  pon.,czw. 8-11  ZOFIA SZOREK
 4.  DĘBLIN  08-530  ul. 1 Maja 160  śr.,piąt. 10-13  JAN PRZĄDKA
 5.  FAJSŁAWICE  21-060  Urząd Gminy  pon.,czw. 8-12  JANINA MAZUR
 6.  JANÓW LUBELSKI  23-300  ul. Jana Pawła II nr 1  wt. 9- 13  ZOFIA WIDZ-BARYŁA
 7.  KRAŚNIK  23-200  al.Tysiąclecia 3B  wt.,piąt. 9-13  HALINA HARABASZ
 8.  LUBARTÓW  21-100  ul. Cicha 6  wt.,czw. 10-13  REGINA WIERZCHOŃ
 9.  LUBLIN R-1 GŁĘBOKA  20-612  ul. Głeboka 11  śr.,czw.,piąt. 9-12  GABRIELA WASILEWSKA
10.  LUBLIN R-2  KALINA  20-128  ul. Lwowska 6  wt.,piąt. 9-12  ELŻBIETA DEPTUŁA
11.  ŁĘCZNA  21-010  pl. Kosciuszki 22  pon.,wt. 9-12  STANISŁAW DUDEK
12.  ŁUKÓW  21-400  ul. Warszawska 19/2  wt.,czw. 9-14    ANTONI SPRYCHA
13.  NAŁĘCZÓW  24-150  ul. Lipowa 3  wt.,piąt. 9-12  MARIA RZECZYCA
14.  MIĘDZYRZEC PODLASKI  21-560  ul. Pilsudskiego 6  czw. 9-13  HALINA WOCH
15.  OPOLE LUBELSKIE  24-300  ul. Lubelska 4  śr. 9-12, 15-18  ALICJA SZAFRAN
16.  PARCZEW  21-200  ul. Warszawska 24A  wt.,śr. 9-12  MARIOLA FILIPIUK
17.  PIASKI  21-050  ul. Lubelska 61  śr.,czw. 10-13  JANINA DZIEWIELA
18.  PONIATOWA  24-320  ul. Fabryczna 1  wt.,śr. 9-13  ZENON JAKÓBCZYK
19.  PUŁAWY  24-100  ul. 6 Sierpnia 5  wt.,czw., piąt. 10-13  EWA DOBRACZYŃSKA
20.  RADZYŃ PODLASKI  21-300  ul. Jana Pawła II 2  pon.,śr. 8-12  KAZIMIERZ ZDZIEBŁOWSKI
21.  RYKI  08-500  ul. Karola Wojtyły 29  wt. 9-14  ZOFIA FLAK
22.  ŚWIDNIK  21-040  ul. Norwida 2B  wt.,śr.,czw. 9-12  ANNA STACHYRA
23.  WISZNICE  22-220  ul. Wygoda 10A  pon.,czw. 9-12  STANISŁAWA MORYL

                                                 

KOŁA PZERiI OKRĘG LUBLIN
 

L.p  Miejscowość  Kod Adres Dyżury  Przewodniczący
1.  Koło Nr 1  LUBLIN 20-725  ul. Roztocze 3 środa miesiąca 11-13  LONGINA SMALEJ
2.  Koło Nr 2  LUBLIN 20-314  ul. Przyjaźni 13  wt. 10-14  ROMAN PODLEŚNY
3.  Koło Nr 3  LUBLIN 20-082  ul. Zielona 5  czw. 9-13  LUCYNA SEREDA
4.  Koło Nr 4  LUBLIN  20-320  ul. Krańcowa 106  wt. 9-12  MARIAN ZIEGLER
  5.  Koło Nr 5  LUB LIN  20-857  ul. Harnasie 11  czw. 10-15  STANISŁAWA ANTCZAK
  6.  Koło Nr 6  LUBLIN  20-082  ul. Zielona 5  pon., wt. 9-13  ZENOBIA BILIK
  7.  Koło Nr 7  LUBLIN  20-417  ul. Kunickiego 35  wt. 10-13  SABINA GĄBIN
  8.  Koło Nr 8  LUBLIN  20-082  ul. Zielona 5  śr., piąt. 9-13  URSZULA STUDZIŃSKA
  9.  Koło Nr 9  LUBLIN  20-469  ul. Wrotkowska 1  pon. 9-12  HALINA SIERPIŃSKA
 10.  Koło Nr 10  GŁUSK  20-439  lok. Urząd Gminy  pon. 9-12  HENRYKA KRZYWICKA
 11.  Koło Nr 11  GARBÓW  24-180  lok. Izba Pamięci  wt. 10-12  WIESŁAWA FURTAK
 12.  Koło Nr 12  GUTANÓW  24-180  lok. Szkoła  piąt. 9-12  JANINA PIWKOWSKA
 13.  Koło Nr 13  LUBLIN  20-068  ul. Leszczyńskiego 23 p.206  czw. 10 -13  RYSZARD WOŁTOSZ
 14.  Koło Nr 14  LUBLIN  20-714  ul. Rzemieślnicza 6  1 wt. m-ca  11-12.30  ANNA KUSZNERUK
 15.  Koło Nr 15  GARBÓW  21-080  lok.Cukrownia  1 i 15 dzień m-ca  9-11  KRYSTYNA MIAZGA
16.  Koło Nr 16 LUBLIN      ustalane telefonicznie  RENATA DĄBROWSKA